Preskočiť na obsah
Ing. Miloš Jalč

Financie a poistenie

Ing. Miloš Jalč

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Obec
Voľa
Od roku
2005
IČO
41 502 647

Ing. Miloš Jalč

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
072 21 Voľa
Na trhu od
10. januára 2005
IČO
41 502 647
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Podnikanie v číslach

21
rokov na trhu
2005
rok vzniku
5
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ing. Miloš Jalč

Ing. Miloš Jalč – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Voľa. Podniká od 10. januára 2005.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania tvorí 5 položiek, napríklad činnosť organizačného a ekonomického poradcu, maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Ing. Miloš Jalč
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
41 502 647
Dátum vzniku
10. januára 2005
Miesto podnikania
072 21 Voľa
Živnostenský register
Okresný úrad Michalovce, vložka č. 840-13619
Sektor (ESA 2010)
Zamestnávatelia
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ing. Miloš Jalč zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.

  • Činnosť organizačného a ekonomického poradcu

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností

  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ing. Miloš Jalč?

Miesto podnikania je v obci 072 21 Voľa.

Čím sa Ing. Miloš Jalč zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: činnosť organizačného a ekonomického poradcu; maloobchod; veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti.

Aké je IČO – Ing. Miloš Jalč?

IČO je 41 502 647.

Odkedy podniká Ing. Miloš Jalč?

Podnikanie začalo 10. januára 2005. Na trhu pôsobí 21 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ing. Miloš Jalč podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese ing-milos-jalc.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.